💰ThunderCore nawet ~$4.5 + ~$0.17 za refa💰

ThunderCore to publiczny, bez pozwolenia, kompatybilny z Wirtualną Maszyną Ethereum (EVM) blockchain na wiodącym mechaniźmie konsensusu Proof-of-Stake. ThunderCore oferuje darmowe kryptowaluty w ilości nawet 800 TT o wartości ~$4.5 oraz dodatkowo za refa coiny w ilości 30 TT o wartości ~$0.17. Coin TT jest już teraz obecny na liście CoinMarketCap.

📣 Instrukcja zdobycia:

  1. Dołącz do dropa przez pobranie apki Thundercore.
  2. Zarejestruj się używając konta Facebook lub Google.
  3. Otwórz apkę oraz kliknij ‚Claim’ aby otrzymać 5 coinów TT.
  4. Kliknij na baner ‚TT mining festival’ w apce aby mieć szansę otrzymania codziennie darmowych coinów.
  5. Zjedź na dół strony i kliknij ‚Bind a Referrer’ aby zyskiwać dodatkowe 1% coinów TT w ujęciu rocznym używając kodu: ZOJQNN.
  6. Dodatkowo, udostępnij swój kod polecający aby uzyskać 30 TT za każdego poleconego oraz 30% tego co uzyska twój znajomy.
  7. Kliknij na ‚Refer friends to earn 30% rewards’ aby uzyskać swój unikalny kod polecający.
  8. Nagrody będą wysyłane od 21.04.2020, które będą mogły być przejęte lub użyte do miningu przy posiadaniu 1.010 TT przez zaproszenie 7 znajomych.
  9. Więcej informacji o tym dropie jest dostępne w oficjalnym ogłoszeniu dropu.

NOTATKA: Możesz odebrać swoje nagrody przez wysłanie mejla na adres marketing@thundercore.com razem z danymi: nazwa użytkownia + zrzut ekranu listy zaproszonych znajomych (strona, na której uzyskałeś swój unikalny kod polecający) + twój publiczny adres do otrzymania darmowych coinów TT w portfelu ThunderCore Hub.

💵 Do zdobycia nawet ~$4.5 + ~$0.17 za refa 💵

✔️Oficjalne kanały społecznościowe:✔️
☑️Facebook
☑️Twitter
☑️Kanał Telegram
☑️Grupa na Telegram

zgarniajkrypto.pl – Strona, na której możesz znaleźć informacje o: darmowych kryptowalutach dostępnych za chwilę pracy. Darmowe kryptowaluty w postaci dropów, airdropów, promocji, kampanii nagród oraz giveaway’ów

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *